Ubytování v srdci Českého Švýcarska Penzion na Vyhlídce

Penziony Na Vyhlídce, Nad Soutěskami a Apartmány do udolí ležící v obci Mezná, srdci Národního parku Českosaské Švýcarsko nabízí ubytování rodinného typu vhodné pro vaše ratolesti i se svými zvířecími mazlíčky.Nabizíme celkově 58 lůžek.

Zejména proto je celý penzion včetně restaurace nekuřácký. V celém penzionu bezplatné pokrytí Wi-fi. Pro ty nejmenší skvěle vybavené dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami, šplhací věží a houpacím mostem.

Ubytování Na Vyhlídce i Nad Soutěskami má pro Vás připraveno devět krásných a romantických pokojíčků vybavených vlastním sprchovým koutem nebo koupelnou.

V přízemí na Vás čeká bezbariérová, stylová restaurace, kde najdete určitě vše co máte rádi. Po dohodě včetně vegetariánských pochoutek plus velký výběr čerstvých salátů. Oproti tomu pro maso znalce veškeré masíčko je nakládané a připravované na kontaktním grilu. Speciality na luxusním grilu Salamander. Jako tečku doporučujeme některou z našich skvělých káviček.

Výhled z venkovní terasy i přilehlých pokojů na krásy Českého Švýcarska Vás ochromí a přenese do jiného světa. Proto penzion Na Vyhlídce. Kdo pozná ubytování Mezná, nechce se vracet domů.

Rádi Vás přivítáme od Velikonoc až do prvního listopadového týdne. A již tradičně na Silvestra. Pro skupiny lze domluvit pobyt i mimo tyto termíny. Pro maximální komfort vašeho zvířecího miláčka taktéž doporučujeme domluvu předem.

Čas nastěhování je závislý na obsazenosti pokojů, dohoda předem možná.
Pokud se plánujete ubytovat až po 18:00 hod.,prosíme dejte nám vědět předem.
V den odjezdu je třeba pokoj vyklidit zpravidla do desáté hodiny.

Platba platební kartou je možná (V PAY, VISA Elektron, Mastercard Elektronic, Maestro, MasterCard, VISA, JCB, Diners Club International, DISCOVER Network).
Nejbližší bankomat je na Mezní Louce -1, 5Km, 2x ve hřensku 6 Km

  • ZDARMA dítě do 3 let bez vlastního lůžka
  • ZDARMA wi-fi internet
  • ZDARMA oplocené, uzamykatelné parkoviště + velká úschovna kol
  • ZDARMA pobytový poplatek
  • ZDARMA zcela čistý nekuřácký vzduch ve všech prostorách penzionu
  • ZDARMA milý úsměv personálu, pochopení pro děti i zvířátka a libá vůně z kuchyně