Kudy k nám Nad Soutěskami

Fotografie silnice k nám

Z okresního města Děčín vyjedete na silnici č. 62, směr hraniční přechod Hřensko - Schmilka. Po jedenácti kilometrech jste v Hřensku, kde zabočíte doprava a pojedete směrem na Mezní Louku (Vysoká Lípa, Jetřichovice). Zhruba po šesti kilometrech dojedete na Mezní Louku, zahnete opět doprava, směr Mezná. Za necelé dva kilometry dojedete bez odbočení až k nám.

GPS: 50°52'6.92"N; 14°17'46.86"E

Mapa: Google.

Dále můžete přijet linkovým autobusem č. 512 434 DPMD a.s., který odjíždí z děčínského autobusového nádraží. Jízdní řád naleznete na www.dpmdas.cz.

Pěší turisté k nám dojdou z Hřenska po červené turistické značce, ze které přejdou v místě setkání na žlutou. Z Mezní Louky nebo z Růžové půjdete po zelené turistické značce. Další možnost je projet se na lodičkách po Edmundově nebo po Divoké soutěsce a před další plavbou vystoupat nahoru k nám a občerstvit se.

Z Německa pojedete po silnici č. 172 přes Bad Schandau na hraniční přechod Schmilka - Hřensko. V Hřensku zabočíte doleva a pojedete směrem na Mezní Louku (Vysoká Lípa, Jetřichovice). Zhruba po šesti kilometrech dojedete na Mezní Louku, zahnete doprava, směr Mezná. Za necelé dva kilometry dojedete bez odbočení až k nám.

Také můžete přijet historickým vyhlídkovým autobusem, jezdícím po trase Königstein - Bad Schandau - Mezná a zpět. Jízdní řád a další informace naleznete zde.

Nebo třeba lodí po trase Bad Schandau - Krippen - Schmilka - Hřensko a zpět. Jízdní řád a další informace naleznete zde.

Mezi Schönou a Hřenskem jezdí i přívoz.